Zimní sezóna 2018/2019/1

« Zpět na seznam

V polovině zimní sezony 2018-2019 se mohou pochlubit hráči trénující v Pašťa tenisu výbornými výsledky na turnajích.
Asi největším úspěchem je vítězství teprve patnáctiletého Martina Machaly na dorosteneckém turnaji (do osmnácti let) kategorie „B“ v České Třebové. Přestože měl Martin velice těžký los, prošel turnajem bez ztráty setu, když se mu mimo jiné podařilo vyřadit i některé české a slovenské reprezentanty.
Jen týden před tímto turnajem se Martinovi podařilo probojovat do finále mužského turnaje v Havířově.
Cestou do finále Martin vyřadil dokonce krajského přeborníka dospělých a prohrál až po boji s hráčem z Běloruska, který je na světovém žebříčku ATP na osmistém místě.

Terezka Krahulíková vybojovala finále ve čtyřhře na dorosteneckém turnaji kategorie „B“ ve Valašském Meziříčí.
Julie Paštiková se stala krajskou přebornicí ve čtyřhře mladšího žactva!!
Adam Řehák se dostal do finále turnaje „C“ ve Strážnici a semifinále turnaje „C“ v České Třebové v kategorii starších žáků. Ve čtyřhře vybojoval Adam vítězství v Ostravě-Poruba. Adamův bratr Dan se dostal do finále čtyřhry v České Třebové.
Veliký úspěch zaznamenal Filip Vacula, který vyhrál turnaj staršího žactva kategorie „B“ v Havířově. Filip prokázal silné nervy a hráčskost v rozhodujících momentech, když v koncovkách zápasů hrál nejlepší tenis!
Smůlu měl Pavel Šošolík, který se probojoval do finále turnaje staršího žactva kategorie „C“ v Ostravě, když k finále nemohl nastoupit. Stal se ale společně s Adamem Řehákem vítězem čtyřhry.

Valentýna Paštiková postoupila do čtvrtfinále na dorosteneckém turnaji kategorie „B“ v Hradci Králové a na turnaji dorostu kategorie „B“ ve Valašském Meziříčí skončila se svoji partnerkou ve čtyřhře na třetím místě.
Adam Stejskal se probojoval do finále turnaje mladšího žactva kat.“C“ ve Studénce a v Prostějově vybojoval se svým spoluhráčem ve čyřhře skvělé třetí místo v turnaji kategorie „A“!
Marek Častulík na turnaji dorostu kat.“C“ v Zábřehu vybojoval třetí místo.
Tomáš David vyhrál bez ztráty setu silně obsazený turnaj dorostu kat.“C“ v Brně. Na turnaji dorostu kategorie „C“ v Olomouci musel společně se svým partnerem kvůli zranění vzdát finálový zápas čtyřhry.
Nejmladší hráčka trénující v Pašťa tenisu Ella Nantlová postoupila suveréně ze skupiny a skončila celkově na sedmém místě turnaji v Olomouci v kategorii babytenis.
Všem hráčům gratulujeme a přejeme hodně úspěchů ve druhé polovině zimní sezony 2019!!!